موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار شعبه اردبیلموسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار شعبه اردبیل
فراموشی رمز عبور ؟

درباره ما

موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار آذربایجان شرقی

تاریخچه شعبه

 

در سال ۱۳۹۳ همزمان با اتمام ساخت و تکمیل مراکر فرهنگی ورزشی و توانبخشی در برخی از استانها  ا زجمله استان اردبیل و ضرورت واگذاری مدیریت این مراکز به یکی از واحدهای تابعه، بر اساس نظر شورای معاونین بنیاد و دستور ریاست عالی بنیاد شهید و امورایثارگران مقرر گردید، از ابتدای بهمن ماه ۱۳۹۳ بهره­‎برداری از مراکز فوق پس از افتتاح به عهده موسسه ایثار واگذار شود که با الحاق این مراکز به موسسه ایثار موسسه جدیدی تحت عنوان «موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار» تشکیل گردید.

مراکز و امکانات شعبه اردبیل

  • استخر موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار آذربایجان شرقی- مجتمع صدرا

    سالن ورزشی کشفیا با دسترسی آسان و واقع شدن در مسیر اتوبوس های تندرو شهری در فضایی بالغ بر دو هکتار؛ باشگاه های ورزشی شاهد شامل سالنهای مختلف سرپوشیده؛ استخر صدرا که جزو ۳ استخر برتر استان آذربایجانشرقی است و سالن چندمنظوره صدرا با ظرفیت ۲۵۰۰ نفری با طراحی منحصر بفرد در سطح خاورمیانه و دارا بودن استانداردهای لازم ، با سابقه برگزاری مسابقات لیگ برتر کشور  در چند رشته مختلف ورزشی برندی شناخته شده در صنعت ورزش کشور می باشد .

    استخر و سالن‌های ورزشی

  • مهمانسرای صدراموسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار شعبه آذربایجان شرقی

    مهمانسرای صدرا واقع در بهترین نقطه شهرتبریز دارای ۵ باب اتاق دو تخته ، ۲ باب اتاق سه تخته و ۵ باب اتاق چهار تخته می باشد که در مجموع قابلیت اسکان ۳۶ نفر از مهمانان را فراهم آورده است . هر یک از این اتاقها دارای سرویس بهداشتی و حمام، کولر گازی، یخچال ، تلویزیون و سایر ملزومات تامین آسایش میهمانان می باشد. اردوگاه قوریگل در حاشیه تالاب بین المللی قوریگل (ثبت شده در کنوانسیون رامسر ) با مساحتی بالغ بر ۸ هکتار ، واقع شده  و با امکاناتی همچون ۲۷ باب اتاق ۱۲ متری ، ۲۷ باب آلاچیق ، سرویس های بهداشتی و نمازخانه در طبیعتی زیبا پذیرای میهمانان ، مسافران و همچنین اردوهای ادارات ، سازمان ها و نهادها می باشد .

    هتل‌ها و اقامتگاهها